Checkni můj >>BAZÁREK<<...najdeš tam stylový oblečení a doplňky za přijatelnou cenu (emo, scene a další)

Květen 2010

Tribal fusion - méně známé/neznámé tanečnice II.

30. května 2010 v 15:58 | Tess_tiramisu |  Tribal dance + další
Další várka neznámých tanečnic, které ovšem stojí za povšimnutí:)

U téhle mě fascinuje ta hudba, je taková smutná, není běžná, ale mě se to líbí

What is Tribal style bellydance (video)

16. května 2010 v 15:43 | Tess_tiramisu |  Tribal dance + další
Je to těžký definovat, každá to popisovala jinak, ale všechny mají pravdu.


A ještě menší rozhovor o gothic belly dance


Tribal fusion - méně známé/neznámé tanečnice

12. května 2010 v 20:40 | Tess_tiramisu |  Tribal dance + další
Tímhle článkem jsem chtěla upozornit na to, že existujou i jiné tanečnice než Rachel Brice nebo Sharon Kihara, samozřejmě, jejich tanec nemá chybu, ale rozhodla jsem se vyzdvihnut na výsluní pár (aspoň pro mě) většinou neznámých tanečnic. Jo, taky to částečně vzniklo z mé sobeckosti, kdybych ty videa hledala a zase si nemohla vzpomenout na jméno...ale upřímnost nade vše, že?:)

takže u téhle první mě zaujaly, krom tancování, především její kalhoty. Jsou perfektní a dokážu si představit, že bych je nosila i normálně.


 A u téhle jsem pro změnu obdivovala sukni...ten začátek je trošku moc tmavej, ale stojí za to počkat. Má nezvyklou hudbu, ale tanči krásně.


Ze sabatu na koštěti přilétám

1. května 2010 v 15:36 | Tess_tiramisu |  Dear diary...
deviantprincess.blog.cz
Ahoj ahoj, zdravím všechny, kteří na můj blog náhodou zbloudili a poslední věrné, kteří mě přijdou občas navštívit,
omlouvám se vám za to, že sem nechodím, ale mám pocit, že se stejně opakuju a nic pro to hodit sem něco častěji neudělám. Prostě sliby chyby, nic slibovat nebudu. Už jsem vám někdy povídala o tom proč? Protože mám čímdáltím víc pocit, že bych neměla vypisovat všechny svoje stavy na internet, kde k nim má volný přístup kdokoli, kdo to pak může použít proti vám. Je to zváštní, takhle komunikace přes net, protože i s lidmi se kterými se znáte osobně je najednou jednodušší komunikovat a prsty na klávesnici jenom letí..známe, že?;) Stejně tak je to i s psaním deníčků na blog, jenom je to horší v tom, že si to může přečíst opravdu KDOKOLI. Včetně vašich rodičů, příbuzných, spolužáků, kamarádů, lidí kteří vás nesnáší, úchyláků, pedofilů, slídilů...atd. Zamýšleli jste se někdy nad tímhle faktem, než si vylijete svoje srdce na síť, místo, abyste upřednostnili dýchající osobu?
Ale dost už toho. Možná jste si povšimli, že několik posledních článků, které jsem sem dávala je o Tribal dance/tribal fusion. Vždycky zaměřuju články podle toho co mě momentálně nejvíc zajímá, to je asi docela logická věc a teď je to právě tenhle tance. V posledních zhruba 2 měsících jsme meli cca 3 vystoupení myslím a neskutečně si to užívám. Vyrábím a sháním kostým kde se dá, přitom ruční práce jsem odjakživa nesnášela. Jenom taková drobná prosba ke všem tanečnicím, které už někdy něco podobného řešily - snažíme se vybrat nějakej pěkně znějící, výstižnej název. Kde a jak vybírat? Napadá nás toho spousta, ale nic z toho asi nebude použitelnýho.
AAA pozor, další hluboká myšlenka...taky je u vás používání počítače ovlivněo tím, jaký je roční období a počasí? Když je zima a hnusně, tak u pc sedíte celej den, ale jakmile začně být hezky, jste pořád někde venku na počítač není čas, ale ono to vůbec nevadí. Protože chvilky strávené s ostatníma naživo jsou nenahraditelné.
Byli jste někdo včera na Čarodějálesu v Brně? Přišlo mě to jako setkání s haldou lidí o kterých vím, že existujou snad jenom díky internetu..a že jich nebylo zrovna málo. Další věc, která tak trochu nutí k zamyšlení. Jak je vidět, tak v poslední době asi hodně přemýšlím:D
Doufám, že budu mít tolik zážitků a budu natolik příjemně vytížená, že tady nebudu muset sedět. Přeju vám májovou líbačku pod třešní, ať neuschnete jako někdo a já se zas za nějakej čášek třeba ozvu.
májovou pusu posílá Tess von T