Checkni můj >>BAZÁREK<<...najdeš tam stylový oblečení a doplňky za přijatelnou cenu (emo, scene a další)

Březen 2010

Falešné roztahováky (fake expanders)

23. března 2010 v 20:29 | Tess_tiramisu |  Doplňky
červeno černá barva, z materiálu fimo, téměř nenošené
cena: 45 Kč/ks
deviantprincess.blog.cz

Tribal fusion - kostým a makeup

21. března 2010 v 16:41 | Tess_tiramisu |  Tribal dance + další
Rozhodla jsem se přidat těchto 6 užitečných videí, která se budou tanečnicím určitě hodit do krámu. V nastávájících několika měsících mě čekají 3 vystoupení, z toho 2 v tribal stylu a to první je už za týden. Takže jsem hledala nějaký video na YT, který by se týkalo makeupu, abych se mohla trošku inspirovat. A byla jsem příjemně překvapená, protože byly přidány teprve nedávno a minule jsem narazila jen na pár amatérských videí, která mi moc nepomohla. Doufám, že těchto 6 videí vytvořených ve spolupráci se skupinou BDSS budou dostačující inspirací.


Sharon Kihara (Tribal fusion bellydancer)

1. března 2010 v 14:52 | Tess_tiramisu |  Tribal dance + další
O druhu břišního tance zvaného tribal nebo tribal fusion jsem se zmiňovala už v předchozím článku a chtěla bych vám tenhle tanec přiblížit ještě o trošku víc. Sharon Kihara tančí ve skupině Bellydance superstars, je jednou z nejznámějších tanečnic tahoto stylu vůbec a co se mě týče, řadím ji mezi nejoblíběnější. Je mi prostě sympatická, předpokládám že se tady objeví i články o dalších tanečnicích Zoe Jakes a Rachel Brice, ale chce to čas.
Vybrala jsem některá videa, která spíše než fotky vystihnou krásu a plynulost pohybů, zvyrazněných všelijakými kostými. Možná už jsem se o tom zmiňovala, ale tribal mám radši než klasicky arabské břišní tance, už jenom kvůli kostýmu, který je značně odlišný nebo pro dorozumívání mezi tanečnicemi, pro které je tenhle tanec mnohem větším požitkem než pro diváka.ukázka z DVDčka. Netuším, jak je k dostání u nás, ale přes net ho určitě seženete.

něco málo o kostýmech, když to tak posloucháte, tak tanečnice jako je právě Sharon si většinu doplňků dovezly z různých kousků světa

Sharon mluvící o tom, jak se poprvé setkala s břišním tancem, o začátcích atd..myslím, že je jí dobře rozumět
A vystoupení v Cameo Café