Checkni můj >>BAZÁREK<<...najdeš tam stylový oblečení a doplňky za přijatelnou cenu (emo, scene a další)

Květen 2009

Rozčilování je hrubé násilí páchané na sobě kvůli cizí blbosti...

29. května 2009 v 12:27 | Tess_tiramisu |  Dear diary...
...je napsáno v zákulisí. Dneska sem nebyla ve škole, vystupovali sme pro školy, odpoledne mě to čeká ještě jednou v prodlouženější verzi. Nestěžuju si, mám tanec ráda a ten na jevišti ze všeho nejvíc. Čím jsem starší, tím větší sklony k exhibicionismu mám..V neděli jsem vystupovala s břišníma, jo sice s tím teprve začínám a byla jsem tam začátečník mezi pokročilou a středně pokročilou, ale nevadilo mi to. Příjemná ženská společnost v orientálním stylu. Chystaly jsme tam pro ostatní občerstvení. Při tancování jsme se návzájem podporovaly, i když jsme se viděly poprvé v životě, absolutně žádná rivalita. Byly tam všichni, on nejmladších (té bylo asi 8) až po ty starší, kterým si pro jistotu netroufám typovat, abych někoho neurazila...každopádně padesátku za sebou už asi měly. Hubené, normální, tlusté, těhotné...nikdo se tam na nikoho nedíval skrz prsty.

Nezáleží na tom jaký jsi, ale na tom, čím se při tanci můžeš stát.

Možná vám sem přihodím nějaký fotky, jak sme jeli dom busem v kostýmu *ženská, ty se dycky musíš předvádět*. Nwm, proč to tady vykládám, to už se asi musím hodně nudit, stejně si to nikdo nečtě.
cháááchachacha:D

Dita von Teese

23. května 2009 v 21:33 | Tess_tiramisu |  Image

Dobrý večer, chleba pečem. Ich liebe T(es)s...Dance, dance, dance...

19. května 2009 v 9:21 | Tess_tiramisu |  Dear diary...
Copak asi dělá Tess?
Sedí v hodině ivt, vůbec sem nechodí, protože vy sem taky nechodíte. Jediná věc kterou dělám je, že tancuju. Včera asi 4 hodiny, ve čtvrek zase, v pátek asi jenom hodinu a půl. V neděli budu k spatření v Brně na jedné orient akci, budu tancovat tribal fusion a rozhodla jsem se že bych si měla pomalu ale jistě začít do budoucna tvořit kostým..což je při mé šikovnosti docela haluz:P Dále mě budete moct spatřit příští pátek (29.5.) na Závěrečném koncertě tanečního oboru. Pokud se mě podaří splašit nějaký fotky, tak vám je sem hodím;)
Zdraví slečna Hryzell, co tady sedí vedle mě:D
Na vysvětlení toho nadpisu. V pátek sem si byla s Riz zatancovat na oldies a v neděli byla Muzejní noc s Will...Veveří bylo zrušeno, ale snad to vyjde příště:)
Jinými slovy - mám se krásně a nemám potřebu celý dny sedět doma na zadku a čumět do komplu:D
A už končím, ať nebudím dojem, že tady chatuju:D
Tchus Tess von Tiramisu:-*

Fantastická čtyřka *usmívá se jak měsíček na hnojišti*

8. května 2009 v 18:50 | Tess_tiramisu |  Dear diary...
Zdarec, zdravím všetkých,
ráda bych vám sdělila obsah pár posledních dnů.
V úterý (tuším, že to úterý bylo), jsem naprosto dokonale zmokla. Beach boy, oden spoře, účes jako z moře..moc spoře sem oděná nebyla, každopádně s mým účesem z moře by se na mě nemohl hrabat ani už mnou zníněný beach boy.
Středu přeskočíme, protože se zjevně nic tak podstatného, co by stálo za zmínku neudálo.
A konečně se dostáváme ke čtvrtku a teprve tady vám můžu objasnit pojem fantastická čtyřma. Jsme to my, Will, Rizell, Seya a Tess:) V poslední době si dokonale rozumíme (hlavně ve čtvrek:D). Katie nám odjela do Paříže, ale co se dá dělat...Moc vám děkuju, že ste mě nezavrhli, když jsem dala odpoledne přednost někomu jinýmu. Jsem vám za to moc vděčná a rozhodně toho nelituju. Moc příjemný odpoledne:) dfm, že se nebudete zlobit, když si detaily a osobní pocity ponechám pro sebe. Zlobit se klidně můžete, stejně vám nic neřeknu:P cháchá
Pátek - tudíž dnešek. Budu velká kovářka eeej:D a to se vyplatí...joo, sice sem jenom rozdmýchávala oheň a můj drahý tatíček se mě snažil chránit před pochybnou kovářskou společností, ale prostě umělečtí kováři-železárníci-metalisti:D jo, z prospektů sem vyčetla, že školu navštěvovala krásná dredařka (podle papá narkomanka...:-/) a týpek co vypadá, jak bubeník z Nightwish:D dost mých postřehů odjinud
Blogový svět poslední dobou opouští docela dost lidí. Někteří blogy ruší úplně, jiní pozastavujou a další přidávaj nový články jenou za uherskej rok. Už sem se musela rozloučit s Myou a Ewe, do té další kategorie patří Ashley, Mara a Seya a do té poslední Carol, Charlotte, Natsumi, Laadel a Nicky...prostě skoro všechny moje sbčka. Zajímavý, že sama uvažuju o něčem podobným, ale zatím sem si to rozmyslela.
Četl ste někdo Kladivo na čerodějnice? Ne? Měli byste, začala sem nedávno a docela mě to baví, i když to není zrovna dvakrát jednoduchý na čtení.
A ještě něco...dojel mě foťák...respektivě jede tak jako nárazově...já chci novej..zrcadlovku!
Pápá očouzená Tess:-*