Checkni můj >>BAZÁREK<<...najdeš tam stylový oblečení a doplňky za přijatelnou cenu (emo, scene a další)

Leden 2009

Cyber goths

31. ledna 2009 v 13:39 | Tess_tiramisu |  O gothic stylu
Nwm, co bych k tomuhle odvětví gothic stylu měla říkat, ty fotky mluví za vše:)

What were you dreaming about? I was a gay!

29. ledna 2009 v 14:36 | Tess_tiramisu |  Dear diary...
Ptáte se co dělá Tess? Ne? Tak já vám to stejně řeknu. Dneska Tess dostala vysvědčení, který nakonec nedopadlo zas až tak strašně i když by mohlo mýt lepší. Se školou sme byli 2 hodiny na anglickým divadle (předělaná verze Sen noci svatojánské od Shakespeara)...náhodou to bylo fajn, angličtině bylo v pohodě rozumět a byl tam sympatickej týpek^^černý triko, obtáhlý černý kalhoty a černý Conversky a kudrnatý vlasy...fajnej byl. Docela se těším na zaslouženej odpočinek a hlavně na zítra, páč jedu vybírat kabátO:-)...znáte ty pohnutky mysli, kdy chcete vypadat naprosto normálně až elegantně? taky se mě to občas stává, a co, stejně ten kabát potřebuju na příští rok do tanečních:P...takže z Tess možná přece jenom bude inteligentní mladá slečna. A co víc? Jestli ste někdo četli článek u TerezkyHell..no, docela mě to dostalo. Neznala sem ho, já vím, ale stejně je to zvláštní...zmizí člověk, kterej vám třeba celej život stál po boku, skvěle ste si rozuměli a najednou je pryč...těžko se s tím vyrovnává..
Apeluji na vás mládeži, mějte větší zájem o můj bazárek, nakupujte, piště o nějaký speciální požadavky, třeba mě to doma leží ve skříni. Nebo dejte vědět, jestli se něčho potřebujete zbavit, byla bych vám zavázána:)
další věc je moje povídka...jsem zvyklá psát jednorázovky, takže tohle je pro mě trošku složitější záležitost, ale budu se snažit. Vymyšlený to mám, teď jenom vyplodit na papír. to je asi tak vše, co mě leželo na srdci...mějte se famfárově

vaše Tess
nebo třeba Therése, je to takový pěkně elegantní...Au revoir, cher:-*

Všechny moje profily

28. ledna 2009 v 18:15 | Tess_tiramisu |  Info about me
Takže kdybyste mě sháněli...Tohle je taková drobná reklama - přidejte si mě kde můžete:P
 • VF (tam bývám nejčastějc...pokud sem na pc, vždycky checkuju)
 • Youtube (permanentní přihlášení, stejně jako na VF)
 • lide.cz(když jdu na mail, zaskočím na lidi, což je v poslední době docela často)
 • libko (tam chodím 1 za uherskej rok a pak tam na mě vybafne pozvánka nějaké modeligové agentury:D)
 • myspace (tam nechodím vůbec, pouze v případě, že si mě někdo přidá)
A o tom, že všechny ostatní profily sou fake vám vykládat nemusím, páč sice sem světoznámá celebrita a pornstar, ale pochybuju, že my někdo dával na svůj profil zrovna MOJE fotky...to by si fakt pomohl

Propásla sem životní příležitost...:'-(

27. ledna 2009 v 16:24 | Tess_tiramisu |  Dear diary...
Dobrý den,

jsme modelingová agentura ZARA models a vybrali jsem Vaši tvář pro
možnou spolupráci s námi. Pokud máte zájem, dostavte se ve čtvrtek 15.1. 2009 v 18.00hod. na casting.


Adresa: Nové Sady 27 , Brno. S sebou dobrou náladu. Budeme se na Vás těšit. ZARA models.


Více na www.zara-models.cz Omlouváme se, ale naše stránky se nyní aktualizují.

Po dlouhé době sem zabrousila na libko a ejhle...fakt když sem to viděla tak sem myslela, že si cvrknu...Tak kolik z vám to tam mělo taky?? Jestli nikdo, tak asi budu brečet...mohla sem bejt modelka:D...popravdě řečeno by mě to možná i bavilo, ale beztak je to nějakej podraz...stává se


Vita humana brevis est [lidský život je krátký] díl II.

25. ledna 2009 v 14:19 | Tess_tiramisu |  Vlastní tvorba
S dáváním bytu do přijatelného stavu jsem měla tolik práce, že jsem na deník úplně zapomněla. Bylo potřeba vyměnit ztrouchnivělé parkety za plovoucí podlahu, vymalovat a udělat spoustu dalších menších či větších úprav. No, však to znáte, prostě rekonstrukce bytu. Teprve když bylo všechno hotovo a já skládala do skříně oblečení, opět na mě deník doslova vyskočil. Našla jsem tedy odvahu zalistovat v něm podruhé. Kde jsem to posledně skončila? Jo, asi tady.

Neděle 18.února
Dlouho jsem sem nic nepsala, ale neměla jsem čas a ani mi to nechybělo. Teď se ale poslední dobou cítím strašně osamělá, Patrik na mě nemá čas. Jednou si něco domluvil s kamarádama a nemůže to odložit, pak se zas musí učit nebo jít za někým do nemocnice. Začínám mít podivné podezření, že se něco děje, ale on o tom nechce ani slyšet. Pořád mi opakuje, jak mě miluje, ale už mě to nezní tak upřímně a důvěryhodně jako předtím. Trápí mě to, nechci ho ztratit…

Středa 21.února
Veškeré podezření je pryč. Dneska mě pozval na večeři, udělal velký gesto - svíčky, kytice růží a tak. Předpokládám, že tohle působí na spoustu holek a já nejsem výjimkou. Ale cítila jsem se po dlouhé době zase tak šťastná, všechno bylo zase jako dřív. Nejradši bych vylezla na balkon a vykřičela to do celého světa: MILUJU TĚ, PATRIKU!

Sobota 24. února
Konec, konec je konec! Moje intuice se potvrdila, všechny krásný chvíle jsou pryč…Patrik na
mě (stejně jako už mockrát!) neměl čas, tak jsem se rozhodla, že pudem zapařit s Lauroou, třeba mě to zvedne náladu. Zatancovaly jsme si a protože jsem měla žízeň, tak jsme si šly na chvilku sednout. Světla nám blikala nad hlavou a v záři zelenýho reflektoru jsem zezadu zahlídla známou postavu. Ano, myslela jsem, že mám nějakou fata morgánu, ale bohužel jsem neměla - můj (bývalej!) přítel se tam plácal po nějaké kozaté blondýně se sukní do půlky prdele, líbaj ji a osahával. Kurvafix co teď?! Chci aby věděl, že jsem ho viděla. Zamířila jsem rádoby podnapilým krokem k nim a strčila do nich tak, že mě bylo jasný, že sameček to tak nenechá a bude bránit svou samičku. Viděla jsem ten otrávenej obličej, kterej se otočil ke mně, aby mě dal co proto, že musel vytáhnout tomu ztělesnění kozatosti jazyk z krku. Jeho mimický svaly se ale mžiku přeměnily na výraz "panebože co tu děláš?!". Chvíli jsme na sebe na sebe tak zírali, pak sem řekla "ahoj, miláčku", dala mu facku a šla pryč. Slzy v očích, naprosto jsem nechápala, jak jsem mohla ztratit ROK s někým takovým.

My adorable make-up tutorial XD

24. ledna 2009 v 19:09 | Tess_tiramisu |  Videa
Pár věcí na vysvětlenou: děsně ráda se maluju (ne, že se ráda promenáduju s tunu make-upu na ksichtě, ale ráda to tvořím), ráda dělám videa (ať jsou sebetupější), omlouvám se že tohle musíte trpět...no, a to je asi takk všechno...enjoy:D


Párovej hopec

21. ledna 2009 v 21:31 | Tess_tiramisu |  Tribal dance + další
Sice hip hop moc nemusím, ale když se něco fakt umí, tak to taky vypadá pěkně. A co se párovej tanců tyče, u těch to platí dvojnásob - i v hip hopu. Tohle je prostě dokonalost^^


Vita humana brevis est [lidský život je krátký] díl I.

17. ledna 2009 v 20:25 | Tess_tiramisu |  Vlastní tvorba
Když jsem poprvé vešla do našeho nového bytu, byla jsem nadšená. Podkroví bylo prosluněné, byt dosud nezařízený, ale na to máme s Romanem času dost. Je zahradní architekt a já navrhuji design nábytku. Společně si zařídíme útulný byteček, kde se nám bude krásně žít. Možná za pár let přibudou děti, ale na ty máme zatím času dost. Před chvílí nám stěhováci dovezli poslední kusy nábytku.
Tak se pustím do toho, předtím než umístíme nábytek a koberce, je potřeba vysát a odstranit prach a pavučiny. Začala jsem v naší ložnici, kterou kolem dokola lemují dřevěné trámy. Můj manžel o tom neví, ale právě tyhle trámy byly jedním z ovlivňujících faktorů při výběru bytu. Doslova jsem si je zamilovala. Prkna v podlaze vrzala, když jsem přecházela od krabice ke krabici a hledala hadr. Kde začít? Tak třeba tady, teda fuj! Toho prachu a pavouků! Od dětství se jich štítím, ale co se dá dělat. Začala jsem odstraňovat pavučiny na jednom ze zešikmených trámů a v tu chvíli na mě něco vypadlo. Strašně jsem se lekla a vyjekla, ale byla to jenom nějaká knížka nebo co. Zalistovala jsem jí, všechno bylo psáno ručně, asi něčí deník. Přelistovala jsem na první stránku a začala číst.

Sobota 13.ledna

Dneska je mi 17. Chystá se velká oslava, kterou chystaly Karin, Laura a Lil jako překvápko. Samozřejmě tam nesmí chybět můj přítel - Patrik. Bože, jak moc ho miluju. On je tak nepopsatelně všímavej, něžnej a obětavej. No, budu se muset jít nachystat. Namalovat se a něco udělat s vlasama, jak já ty svoje vlasy nesnáším!


Pondělí 15.ledna

V sobotu to bylo naprosto fantastický, holky zamluvily celej můj oblíbenej klub. (Netuším, kolik je to stálo, ani kde na to vzaly, ale bylo to velkolepý). Pěnová párty, všichni jsme byli promočení na kost. Oslava v mým oblíbeným stylu - hrály se letní retro hity a za noc jsem vypila snad všechny druhy summer drinků. Divím se, že jsem si z toho necvrkla, ale stejně by to přes tu pěnu nebylo poznat:D.


Neděle 21.ledna

Každou volnou chvilku trávím s Patrikem a když ne s ním, tak s holkama. Pravda, trochu je zanedbávám, ale dneska jsme byly nakupovat. Koupila jsem si triko pošitý flitrama, jsem z něho docela nadšená. Hned si ho vezmu na sebe až spolu někam večer vyrazíme, zatancovat si nebo tak.

Áha, takže úplně obyčejný deník 17-tileté puberťačky. Já mám sice co říkat, když jsem ještě před pár lety byla naprosto stejná. Deník jsem uložila s tím, že přečíst si ho můžu jindy, čeká mě ještě dost práce. Stejně tam na nic zajímavého nenarazím a přestože neznám majitelku, bylo trochu divné číst cizí tajnosti.

Gothic styl - o co jde?

16. ledna 2009 v 20:29 | Tess_tiramisu |  O gothic stylu
Tak, pokusím se to trochu přiblížit, páč se mi nechce odněkud kopírovat i když by to bylo jednodušší. Takže je možný, že na něco zapomenu nebo něco řeknu nepřesně.

V gothic stylu existují různé odvětví např. klasičtí goth nebo třeba gothic lolity. Základem každýho tohoto odvětví je ale černá barva oblečení, která bezpodmínečně převažuje, občas je kombinovaná s krvavou červenou zřídka s bílou. Gothičky si libují v šatech, které možná můžou působit trochu staromódně, korzetech, trikách s volnými rukávy (viz. období gotiky) a sukních, většinou dlouhých. Boty nosí většinou glády bo "kopýtka" na platformě. Základem gothic líčení je absolutně bledá pleť (bílý pudr a make-up), který je většinou doplňován černými očními stíny a krvavě rudými rty. Někdy si obočí holí a pak si je dokreslují, jak jsem viděla v mnoha případech. Vlasy si nechávají narůst dlouhé většinou je mají rovné, ale když mají vlasy od přírody kudrnaté, tak nad tím nedělají žádnou vědu. I gothičky s kudrnatýma vlasama jsou krásný. Hříva dlouhých vlasů byvá někdy doplněna rovně střiženou ofinkou, popř. devil ofinkou (střižena do písmene V).

Gothici se většinou, a to bývá jejich podstatou zajímají o okultismus, vampyrismus a podobné. Nevím, co je pravdy na tom, že by se nějak vyžívali ve hřbitovech, ale smrt je asi láká.

Dle mýho názoru není goth každej, kdo udělá nálet na nosferatu, páč na to má peníze. Pak chodí po ulici v černejch hadrech a tváří se děsně tajemně. Ovšem stejně jako u každýho jinýho stylu jde kecat na téma pravost X fake celý hodiny. Snad jsem to aspoň trochu objasnila. Pokud byste chtěli tohle moje veledílo kopírovat, uveďte zdroj.

Harry Potter slash předělávky

16. ledna 2009 v 19:50 | Tess_tiramisu |  Hudba
Někomu to možná přijde trapný nebo nechutný, mě osobně to přijde vtipný a v poslední době sem si to docela oblíbila.
Ding dong song:

It's OK to be gay:

Nightwork...kvalitní česká práce:D

16. ledna 2009 v 19:43 | Tess_tiramisu |  Hudba
to sou prostě vály:D

Globální oteplování:

Trička Emily the Strange a Superman (by Willie_Wicked)

13. ledna 2009 v 19:25 | Tess_tiramisu |  Oblečení
>>INFO<<
Triko Emily the Strange
 • barva: růžová
 • velikost: M
 • kvalitní potisk, žádnej vietnamskej výrobek, ale pravá kvalita;)
 • cena: 320

Triko Superman (PRODÁNO!)
 • barva: tmavě šedá
 • velikost: S (ale vleze se do toho v pohodě i Mko)
 • cena: 180

Hurry up! the time is running

13. ledna 2009 v 19:13 | Tess_tiramisu |  Dear diary...
Takže jenom v rychlosti. Omlouvám se, že nic nepřidávám, dost sem rozjela bazárek, jak ste si určitě povšimli. Prozatím jsem svoje skříně a šperkovnice vyprázdnila, takže pokud se vám něco líbí, tak nakupujte jak o život. Popřípadě přidávejte věci, kterých byste se sami potřebovali zbavit.

Jinak nic moc přidávat ani v nebližší době nebudu, škola to je děsná věc. Před koncem pololetí je to samá písemka a zkoušení a tím pádem i učení. Blog se mě pozastavovat nechce, ale bude v takovým nic moc stavu.

Tak se mějte krásně, uhrajte ty známky co nejlíp. NAKUPUJTE a PŘIDÁVEJTE váš BORDÝLEČEK:P
Mějte se krásně děti moje a na závěr vám to zpestřím narcisoidní fotkou. Chtěla sem ju dat na VF, ale bylo to v nějakým blbým formátu či co, takže budete trpět vy*triumfální hahahaha*kurvafix a semka to taky nejde vložit...

Tak vám to sem musím dat zvlášť...demence totooooo:D

Přívěsek na krk "bat" + náramek (imitace kůže)

10. ledna 2009 v 22:02 | Tess_tiramisu |  Doplňky
 • cena: 40
 • vlastní výroba
 • velikost: cca 12cm na šířku
 • >>INFO<<
 • cena: 40
 • šířka: 4cm
 • info viz. nahoře

Přívěsek "Shark tale"

10. ledna 2009 v 21:59 | Tess_tiramisu |  Doplňky
 • cena: 40
 • dodáváno bez řetízku (na stříbrné tkaničce)
 • velikost: cca 7x2cm
 • >>INFO<<

Set "prstýnek + náramek" - paměťový drát

10. ledna 2009 v 21:56 | Tess_tiramisu |  Doplňky
 • cena: 50
 • >>INFO<<
 • barva fialová, moc to tam není vidět

Přívěsek na krk - jahoda

10. ledna 2009 v 21:54 | Tess_tiramisu |  Doplňky
 • cena: 40
 • velikost: cca 4x3cm
 • dodáváno na elastickém silonu
 • vlastní výroba
 • >>INFO<<

Přívěsky na krk - Gloomy bear

10. ledna 2009 v 21:52 | Tess_tiramisu |  Doplňky
 • vlastní výroba
 • cena: 40 Kč/ks
 • dodáváno se stříbrnou tkaničkou (na fotce)
 • velikost: hlava - 3x2cm; celý - cca 4,5cm (na výšku)
 • >>INFO<<


Fialový náušnice (kuličky)

8. ledna 2009 v 20:21 | Tess_tiramisu |  Doplňky
 • cena 30
heheh, focený na sešitu biologie:D