Checkni můj >>BAZÁREK<<...najdeš tam stylový oblečení a doplňky za přijatelnou cenu (emo, scene a další)

Červenec 2008

Tengwar, Tehtar a Anegerthas (Písma Středozemě)

31. července 2008 v 19:07 | Tess_tiramisu |  Fantasy world
Tengwar
Tengwar je písmo vytvořené J. R. R. Tolkienem jako obohacení jeho literárních děl. Budeme-li se držet příběhů, jsou Tengwar starobylé znaky, které vynalezl moudrý noldorský elf jménem Fëanor. Předchůdcem tohoto písma byli Rúmilovi Sarati.
Tengwar nejsou uspořádány jen tak, ale existuje mezi nimi řada vztahů, podobně jako mezi prvky v Mendělejevově tabulce chemických prvků. Vše se podrobněji píše v dodatku v Návratu krále.
Rozdělujeme jej na Tengwar jež zastupují souhlásky a Tehtar zastupující samohlásky, přídech, sykavky a podobně.
Základní písmena tengwaru

Altheya

31. července 2008 v 18:46 | Tess_tiramisu |  Children of darkness
nick: Altheya
sex: female
age: 19
location: Poland
source: VF

31.7.2008

31. července 2008 v 18:37 | Tess_tiramisu |  Dear diary...
Aloha čuníci...:P
Nemám co přidávat na blog a docela se nudím...včera sem byla v Tišnově s Ilien a Rizell...ňamy, ňamy mojito...:P a taaaak...v úterý sem sedla po dlouhé době zase na kolo a proto, přestože sme toho moc nenajeli, tak mě potom jaksi nechtěly poslouchat nohy...jak já přežiju dovolenou?!...dneska sem byla poprvé u kosmetičky...chvílema to bylo příjemný, chvílema méně...ale snad to mýmu ksichtíku pomůže...paní byla hafo příjemná, všechno popisovala, ptala se na všechno možný...btw, že bych se hafo hodila na modelku a že bych se upíchla i v zahraničí...:P 8-) :D...není sice první od koho sem to slyšela, ale vykládejte to mé máti...:D...nechala sem tam poměrně dost peněz, takže z toho mami když sem přišla dom málem kleplo :D:D...potřebuju sluneční masařky a new tašku, ale nějak sem najednou švorc, takže budu muset počkat do narozek, který sou na můj vkus až moc blízko...já nechci občanku!!!! a všechno budu mít drahýýý..!!!:D...všichni nějak najednou odjíždí na dovolenou, takže se budu příští týden dost nudit, páč my jedem až devátýho...a jako poslední věc...pokud se zadaří...no, tak uvidíte sami, dopředu vám nic neřeknu, abych to nezakřikla...:P...uvidíte sami ;)
P.S....mám takovej malinkej návrh na změnu nicku...megamoc se mi líbí Morgan Immortalis...je to jenom takovej nápad, kterej nevím jestli realizuju...co vy na to??
Tess_tiramisu :-*

_Kisselina_

27. července 2008 v 16:28 | Tess_tiramisu |  Amazing kids
nick: _Kisselina_
age: 16
sex: female
location: Slovakia

Je6suis6mort6

27. července 2008 v 16:14 | Tess_tiramisu |  Children of darkness
nick: Je6suis6mort6
sex: female
location: Colorado, United States
age: 20

Johooo, su tuuu...:D

26. července 2008 v 20:09 | Tess_tiramisu |  Dear diary...
Tak milí zlatí, Terezka se vám vrátila...to ste rádi co?!:D...původně sem budu detailně vypisovat všechno možný, co se mi za ty 2 týdny přihodilo, ale byloí by to na moc dlouho a navíc se mi do toho vůbec nechce, takže to shrnu rychle, stručně, jasně...:P
Na tábor jsem jela s tím, že pojedu jako normal děcko, jenomže sem se jaksiže v busu dozvěděla, že vzhledem k tomu, že s kámoškou výškově i věkově převyšujem ostatní, tak budem dělat pomocný instruktorky...tak proč ne, že?...Po pravdě řečeno si na "svůj" oddíl vůbec nemůžu stěžovat, spolupracovalo se mě s nima naprosto v pohodě...Sice sem si ze začátku říkala, že to asi nepřežiju a budu mít nervy v kýblu, ale nezadařilo se naštěstí...:)
Byly tam prakticky samý malý děcka až na pár větších výjimek...malá skupinka kluků + holek (ty mi sice vadily, páč to byly děsný mařky - kdo by si krom Elis lakoval nehty na táboře?!!), ale dobrýýý...nakonec se nějak zadařilo a byly sme v pohodě grupa (já, Babi, Azor, Radeček, Knedla Janička, Bílý jezdec, Dave...no snad sem na nikoho nezapomněla...)...btw, mám novou přezdívku - Teta :D:D...prej že se chovám jak teta a mohla bych učit v mateřské školce, takže prostě teta...původ dalších přezdívek vysvětlovat nebudu, páč by to bylo na dlouho :)
Další a snad poslední důležitá věc je, že ste mě lidi pěkně zkazily...nejenom že mluvím sprostě jak dlaždič, ale můj doteď čistě bílej štít je pěkně zahulenej (pardon zakouřenej :/)...jinými slovy sem prostě díky svým "kamarádům" závislým na nikotinu konečně (!) zkusila cigarety...Musím říct že mě to nějak neoslovilo, ale naštěstí nikdo v mým okolí nekouří, takže nemám jak bych se k těch cigárům dostala a tím pádem i když bych si třeba i příležitostně dala, tak kouřit nebudu...:)
To je asi tak +- vše, co sem vám tak děsně nutně potřebovala sdělit...snad toho na vás nebylo moc...:)

12.6.2008...jedu na tábor

12. července 2008 v 20:14 | Tess_tiramisu |  Dear diary...


Jak aktuální :D...btw, zpívá to 11-ti letá holka...
Takže, jak už napovídá nadpis, tak zítra jedu na tábor (na 14 dní), takže to znamená 2 týdny, kdy tu nebudou další nový články...Myslím, že se to dá nějak nastavit, aby se ty články přidávaly samy, ale nějak se mi s tím nechce dělat...a je to myslím i zbytečný...Jinak mi připadá, že pořád něco žeru...taky podle toho vážím (omg...sem přibrala 5 kilo!!!)...to mám z toho jak celej den sedím u komplu bo u TV a pořád něco jím...měla bych se nad sebou zamyslet...:-/...Nwm už co bych napsala pěknyho, páč se nějak nic neděje..sedím urostřed sbalenejch tašek...absolutně neumí balit, zase sem se v tom utvrdila...prostě neumím...asi bych potřebovala osobního sluhy...nicméně je sbalený...sláva, hurá...nemám ráda tu atmosféru kdy někam jedete na delší dobu, ta nejistota jestli máte všechno, vyprázdněný skříně, prostě děs...
Hnedka ten den co přijedu, tak odpoledne bude babička slavit 70ku...spousta příbuznejch typu "naposledy sem tě viděla když si byla jestě v kočárku...ty si na mě vážně nepamatuješ??"...atd...Jinak dfm, že až se vrátím tak něco podniknem se Satankama bo tak...prostě s nějakejma lidima, který mám ráda...:)...zahraju si na organizátorku...:D:D
Loučím se s váma...za 14 dní jsem zpátky
vaše
Tess_tiramisu :)
Jak já tě miluju...:-*

Littlesnowwhite

12. července 2008 v 11:54 | Tess_tiramisu |  Amazing kids
nick: Littlesnowwhite
sex: female
age: 17
location: Brno, Czech republic (vidíte?další zázrak v naší malé zemičce:P)
source: VF
question: Nevíte někdo jestli se nějak special jmenuje ta čepka, co má na třetí fotce a hlavně kde se to dá sehnat?? poraďtě prosím, prosím, prosím....;)

X_com

11. července 2008 v 16:59 | Tess_tiramisu |  Amazing kids
nick: X_com
sex: male
age: 16
location: Tišnov, Czech republic (vidíte, co se u nás najde :P)

SJ_NANO

10. července 2008 v 19:53 | Tess_tiramisu |  Amazing kids
nick: sj_nano
sex: female
age: 18
location: Lincoln, Nottinghamshire, Cornwall, United Kingdom
zdroj: VF

Scene styl - rozcestník

10. července 2008 v 19:11 | Tess_tiramisu |  Scene
Scene queens
(skutečné královny scene stylu)
Scene kids
(lidičky známí, ale ne tak slavný jako scene queens)
Interesting kids
(lidi, které pravděpodobně neznáte - zaujali mě na VF nebo jinde - scene, emo nebo upe normal people)

Scene style
(about, tipy, triky, zajímavosti...atd.)

Barbie Brutal

10. července 2008 v 18:49 | Tess_tiramisu |  Scene kids

Moje další pozérské fotózy...

9. července 2008 v 20:43 | Tess_tiramisu |  Fotky
Děsnej narcis sem, ale hlavně že to o sobě vím...sem se zase dneska vyřádila mno...:-P

Krásy města Brna

8. července 2008 v 17:41 | Tess_tiramisu |  Fotky
Foceno kdysi dávno za Muzejní noci...od té doby sem se k těm fotkám nějak nedostala, a až teď se k nim vracím...Noční Brno má rozhodně svoje kouzlo, který sem si dost oblíbila...Nevím, jestli je to vidět i na těch fotkách, ale kdo zažil, ví, o čem mluvím...

Boskovice - hrad

8. července 2008 v 17:33 | Tess_tiramisu |  Fotky
Dva příjemně strávený dny...rozepisovat to celý nebudu, ale bylo to fajn...pohádka na dobrou noc, všichni těžce uzení...atd...Zasvěcení vědí...:)
Skvěle sme si zapooozovali...:P:D

Zase nějakej řetězák...

4. července 2008 v 22:13 | Tess_tiramisu |  Info about me
Co tě napadne při slově:
Škola >> Lidi, hafo lidí všude okolo...
Moře >> Nespoutanost, volnost...miluju moře, hnedka bych k němu jela...
Sníh >> Brr..zima, studí...
Internet >>
ičko, blog, hudba...
Dveře >>
Brána do..něčeho
Kolo >> jak dlouho že jsem na něm neseděla?!
Afrika >> Mega velký teplo
Asie >> Geiša, zajímavá orientální kultura, decora styl...
Amerika >> Svoboda, hodně originálních lidi na ulicích...
Sobota >> Momentálně?...zítra-nuda, nuda, nuda...

Obrázkové citáty o lásce a další...

4. července 2008 v 15:06 | Tess_tiramisu |  Vlastní tvorba
Dala jsem si s tím práci to přepsat do těch obrázků, tak to prosím respektujte a kopírujte se zdrojem. díky.
Zase sem vybírala citáty který se mi zdály hezký, výstižný...atd

Hříšnice

4. července 2008 v 12:08 | Tess_tiramisu |  Vlastní tvorba
Byla to spalující mučivá bolest, to, co pociťovala jako díru uprostřed hrudníku, nekončící jako vesmír a pohlcující všechno. Jako by ji ta díra stahovala do sebe. Uvězněná mezi čtyřmi stěnami, schoulená v tom nejtemnějším rohu a zároveň rozpínající paže tak, aby zaplnily celou místnost. Cítila se vystrašená jako zranitelné zvířátko a zároveň tak nebezpečná. Vždyť je pouhý člověk, navíc žena, ta špatná, která jako první zhřešila. Málem se bála na cokoliv sáhnout, aby něco neznesvětila svou nečistou rukou. Necítila žízeň ani hlad, její existence se scvrkla na živoření, téměř ani nedýchala. Nepotřebovala světlo, libovala si v té nejčernější tmě, dcera špíny samotné, tak nečistá a poskvrněná. Tak zemřela pátého dne za úsvitu, její tělo dlouhou dobu tlelo v kobce než ji vůbec našli. Opustila svět chudá, s pocitem viny a puklým srdcem. Nikdo si však nezasloužil větší úcty a blahobytu nežli ona. To ten, kdo jí všechno způsobil by měl trpět za ni. Budiž jí země lehká...

Obrázkové citáty

4. července 2008 v 11:11 | Tess_tiramisu |  Básničky, citáty a povídky-cizí tvorba
Není potřeba komentovat, některé jsou tak vystihující, až to bolí...ZDROJ - TU!

Ty jsi ten déšť

4. července 2008 v 10:58 | Tess_tiramisu |  Hudba
Nádherná písnička, kterou jsem si oblíbila díky Peti...díky moc :-*...hodí se k dnešnímu počasí i k mé náladě. Střihavka a Bílá, to jsou jedni z mála lidí, kteří v českým šoubyznysu umí zpívat...jinak to stojí za *****. Lepší je to ve verzi jenom Střihavky, ale tu sem nesehnala...

A stejně se mnou budeš dál
Ty jsi ten déšť, co po tváři stéká
Mé svědomí, můj smích i pláč
jen ty víš, co já byl zač…

Jednou ti dají svatozář, slávu a čest,
jenže teď tě spálí
Dnes poplivou snad i popel tvůj
Zítra na oltáři stůj…

Už nevěřím dobrým ani zlým
Proč já blázen se splet!
Pro tu smečku lhářů
i já šel zabíjet

Bolí - mě bolí - mě bolí tenhle svět…

A stejně se mnou budeš dál
Ty jsi ten déšt, co po tváři stéká
Mé svědomí, můj smích i pláč
jen ty víš, co já byl zač…

Chtějí nám vzít,
co nám dal Bůh
ne - to jim nedovolím!
Víš, že dokud dýchám
tvou lásku v sobě mám…

Chtějí nám vzít,
co nám dal Bůh
ne - to jim nedovolím!
Víš, že dokud dýchám
tvou lásku v sobě mám…

Nejsem - ne nejsem - nejsem - nejsem sám…
Nejsem - ne nejsem - nejsem - nejsem sám…