Checkni můj >>BAZÁREK<<...najdeš tam stylový oblečení a doplňky za přijatelnou cenu (emo, scene a další)

Čokoláda

23. února 2008 v 15:32 | tess_tiramisu |  Movies
Během prázdnin jsem měla to štěstí, že se mě podařilo zhlídnout film Čokoláda a pochopitelně se s váma musím podělit o zážitky z tohohle filmíku :-P
Na zadní obálce DVDčka byl tenhle film popsaný takto: Když se do klidného francouzského města přistěhuje záhadná cizinka s malou dcerkou, nikdo si nedokáže představit, jaký vliv budou obě mít na jejich tradice. Otevře obchod s čokoládou, ale maloměšťácký starosta s tím nesouhlasí a dělá všechno proto, aby ho zavřela. Krásná a odvážná žena se setkává jenom s odmítáním. Ale její srdečná povaha a fantastická čokoláda dokáže vyhrát nad tradicí i předsudky.
Tohle je podle mě hodně zjednodušenej děj. Ve skutečnosti má tenhle film mnohem hlubší význam a popisování děje a pocitů, který z toho mám je dost složitý. Každopádně to určitě stojí za vidění, protože je tam vidět, jak si ty lidi získává. Lidi, kteří byli nepříjemní, nevrlí a podivínští se najednou mění, protože s pomocí čokolády s ní dokážou mluvit o svých problémech a ona se jim snaží pomoct. Převrátila takovýmto způsobem hodně životů naruby, ale rozhodně vždycky přispěla ke změně k lepšímu.
Film hodně působí na psychiku a popisování pocitů je fakt hodně složitý. Myslím něco podobnýho je film Amélie z Montmartru, kterej jsem neviděla, ale nikdo, kdo to viděl není schopen popsat, o čem to je. Všichni říkaj jenom to, že je to hodně zvláštní a je lepší se na to dívat sám. Nemůžu to posoudit, neviděla jsem to, ale až to zkouknu, tak se určitě pokusím dát vědět.
Pokud jde o Čokoládu, je to zvláštní, ale doporučuju se na to podívat. Dám vám tady drobnou ukázku na videu, abyste zhruba věděli, o co jde.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 soad.6 soad.6 | Web | 23. února 2008 v 15:32 | Reagovat

jukni na můj blogis a pls v rubrykách ankety moje str. hlasuj dikec

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama