Checkni můj >>BAZÁREK<<...najdeš tam stylový oblečení a doplňky za přijatelnou cenu (emo, scene a další)

Únor 2008

P!nk

29. února 2008 v 17:06 | Tess_tiramisu |  životopisy zpěváků
Tuhle zpěvačku mám moc ráda a to už jenom kvůli tomu, že je jiná než ostatní...Nebojí se vyjádřit svůj názor a je jí jedno jestli si tím znepřátelí spoustu lidí, jde si za svým cílem, je sama sebou etc...a všech těchto věcí a ještě spousty dalších si na ní moc vážím.
Datum narození: 8.9.1979
Místo narození: Doylestown, Pennsylvania, USA
Výška: 162 cm (nemusíš patřit mezi největší a přesto můžeš dělat velký věci)
Životopis:
Pink se skutečně jmenuje Alecia Moore. Narodila se Jamesovi a Judy Moorovým. Zatímco vyrůstala ve Philadephii, její otec hrál na kytaru písně od Roberta Dylana a Dona McLeana, což sloužilo jako inspirace pro začátek její hudební kariéry. Mladá Pink si velmi zamilovala hudbu a pokud nemusela mluvit, tak raději zpívala. Ráda chodila do Philly klubu místo, které jí umožnilo vyjádřit sama sebe zpěvem a tancem. Ve třinácti se seznámila s populárním tanečníkem z Philly klubu, se kterým začala tancovat a zpívat s jeho rapovou kapelou "Schools of Thought".
Ve čtrnácti složila svou první píseň. Psaním písní vyjadřovala své pocity, které získala během svého dětství a dospívání. Každý pátek večer navštěvovala klub Fever, kde zažila svých 5 minut slávy. Když jí některé vystoupení nevyšla, tak dokázala využít těchto negativních zkušeností jako palivo své ctižádosti.
Jednoho dne se Pink zeptal Darryl Simmons, zda by pro něj něco nenapsala. Ona souhlasila a tím začala její vlastní kariéra. Její debutové album "Can't Take Me Home" vytvořila na jaře 2000. Hned po uvedení se album stalo velmi oblíbené a získalo si samou chválu. První singl "There You Go", se ihned po uvedení dostal do TOP 40 nejhranějších singlů v USA. Její druhé album s názvem "M!ssundaztood" vydala v roce 2001. Odtud pochází velký hit Get the party started, který dostal cenu Grammy.
2004 Pink vydává další album Try this, tohle album se tak neuchytilo, protože je více rockovější, její styl. I když bylo celé album spíše pro rockovější fanoušky, uchytilo se několik hitů, jako je např God is a DJ, nebo Trouble. Na tohle CD navazovalo turné po celé Evropě(Try this tour 2004), kde poprvé také navštívila Českou republiku a své české fanoušky poctila v Sazka Areně.
Pink si dala delší pauzu a zničeho nic oznámila že se bude vdávat se svým přítelem Careyem Hartem. Seznámila se s ním na motokrosových závodech, pár byl velmi chaotický pořád se rozcházel. Až najednou Pink požádala Careyho o ruku, také na motokrosových závodech, kde s před 5 lety setkali, Hart příjmul, a 7. ledna 2006 se odehrála na kostarické pláži svatba.
Téhož roku neskončila, vydala album I'm not dead odkud pochází singl Stupid girls který uráží všechny namyšlené fifleny typu Paris Hilton, či Jessica Simpson. Od této doby je Pink Paris úhlavní nepřítelnkýní! Velkým hitem to neskončilo, potom následoval neméně úspěšný hit Who knew, či U+Ur Hand, Nobody knows. P!nk udělala už své druhé velké turné po Evropě(I'm not dead tour 2006), kde také už po druhé zaprouzdala i do Prahy. Po dlouhém tour navazovalo tour s Justinem Timberlake a také tour v Austrálii. Po vyčerpávájicích koncertech P!nk natočila dva videoklipy, Leave me alone(I'm lonely) a provokujécé Dear Mr. President, která byla zakázána v amerických rádii, jako provokace Georga Bushe. 15.dubna 2007 bylo i v České republice vydáno DVD Live from Wembley, zdomunteváno z koncertu z Anglického Wembley.
A videa:
A další plus, kterou na P!nk vidím, jsou její texty...protože jsou o NĚČEM a většinou stojí za přeložení...vždycky jima vyjadřuje postoj k určité situaci a to se mi na ní líbí...vážně ten překlad stojí za to...(např. Family portrait, Stupid girls, Don't let me get me...atd)

WoW

29. února 2008 v 16:21 | tess_tiramisu |  Fantasy world
Tahle hra se teď strašně rozmáhá a je všude okolo mě, každej den musím bojovat, abych nepodlehla a nezačala hrát taky...:-P
WoW , na rozdíl od všech svých předchůdců, není hra typu RTS, ale jde o žánr MMORPG. Ve hře se vaše postava pohybuje v rozlehlém virtuálním světě, setkává se, baví se a bojuje s jinými hráči, ale také s tzv. NPC postavami (non-player character - postava, která je ovládána umělou inteligencí počítače, nikoli hráčem). Některé z nich jsou určeny k zabíjení, jiné zadávají takzvané questy, což jsou jednotlivé úkoly povětšinou likvidačního charakteru "zabij 10 těch", ale i typu "přines toto", "doruč zprávu tam a tam", "doprovoď toho a toho" a další. Pomocí úkolů je hráč postupně prováděn po celém světě, protože úkoly jsou nabízeny vždy dle aktuálního levelu (úrovně) hráče a hráče postupně zavádějí do dalších míst v dosud neznámých oblastech a kontinentech.
Ve hře je spousta questů (úkolů), za něž se dostávají zkušenostní body (tzv. XP, zkratka z angl. Experience Points), které se dají získat také zabíjením nepřátelských NPC. Za určitý počet XP hráč získá level (postupuje na vyšší úroveň), maximální level je 60, pro hráče s datadiskem The Burning Crusade je maximem 70 level a od nového datadisku Wrath of the Lich King bude maximálním levelem 80. Odměnou za splnění úkolů je obvykle nejen zkušenost (XP), umožňující postup na další level (úroveň), ale často také peníze, hodnotné věci (zbraně, brnění apod.) nebo například získávání reputace u daného města nebo frakce. Reputace pak umožňuje další výhody - od nižších poplatků za služby a věci u NPC postav až po unikátní předměty. Reputace může být jak kladná (odstupňováno: Friendly, Honored, Revered, Exalted), tak neutrální (Neutral), u nepřátelských frakcí pak v různých stupních od Nepřátelský (Unfriendly) kdy není možné komunikovat s NPC postavami, až po Nenáviděný (Hated) kdy je hráč okamžitě napadán.
Hraní vyžaduje připojení k internetu a placení měsíčních poplatků, které v současnosti činí při platbě kartou 12,99 euro při měsíční periodě platby. Při předplacení na delší období (3 nebo 6 měsíců) jsou poskytovány výrazné slevy. Uživatelé nedisponující kartou, umožňující platby na internetu, si mohou zakoupit předplatné kupóny v obchodech s počítačovými hrami.
Rasy a povolání
Ve WoW je v současné době 10 hratelných ras. Jsou rozlišeny na dvě skupiny podle strany, za niž bojují, na Hordu (Horde) a Alianci (Alliance).
Rasy Hordy jsou: Taureni (Taurens), Orkové (Orcs), Nemrtví (Undead), Trollové (Trolls) a Krvaví Elfové (Blood Elves - jsou přístupní pouze majitelům datadisku The Burning Crusade)
Rasy Aliance jsou: Lidé (Humans), Trpaslíci (Dwarves), Gnómové (Gnomes), Noční Elfové (Night Elves) a Draenei (Draeneis - jsou přístupní pouze majitelům datadisku The Burning Crusade)
Každá rasa (kromě Trollů a Gnomů) má své hlavní město, jímž dominuje (Gnomové jsou v azylu u trpaslíků, jejichž město je plné nepřátel, a Trollové pobývají s Orky, protože hlavní město trollů má v držení jiný kmen z rozpadlé říše). Kromě rasy si každý hráč zvolí také povolání, jichž je celkem devět: Warrior (válečník), Paladin (bojovník s omezenými magickými schopnostmi), Shaman (šaman), Hunter (lovec), Druid, Rogue (podvodník, vrah), Priest (kněz), Warlock (čaroděj - černokněžník) a Mage (mág). Povolání je hlavním faktorem ovlivňujícím styl vašeho hraní a roli ve skupině více hráčů. Ne každá rasa si může zvolit každé povolání.
Samozřejmě různé kombinace mají své výhody, např. Tauren - Warrior ( díky své síle ), nebo Human - mage (díky vysoké inteligenci ).
Svět
Svět World of Warcraft je velice rozlehlý. Tvoří jej 4 kontinenty: "Kalimdor", ovládaný převážně Hordou, "Azeroth", který je napůl obsazený lidmi, gnomy a trpaslíky a napůl nemrtvými, Outland, přístupný přes Temný Portál a jen hráčům, kteří mají nainstalovaný datadisk (není to vlastně kontinent, ale zbytky rozpadlého světa Draenor). Poslední kontinent bude zveřejněn až po vydání nejnovějšího datadisku. Jmenuje se "Nothrend", více se dozvíte v traileru...
Hlavní města: Lidé: Stormwind, Trpaslíci a Gnomové: Ironforge, Orkové a Trollové: Orgrimmar, Taureni: Thunder Bluff, Nemrtví: Undercity, Noční Elfové: Darnassus, Draenei: Exodar a Krvaví Elfové: Silvermoon.
And human ending...It's sooo nice...♥

J.R.R.Tolkien

28. února 2008 v 20:09 | tess_tiramisu |  Fantasy world
Tak tenhle pán je pro mě naprostej genius, kterej položil základy fantasy...za což jsem nehorázně ráda...:)...Jeho životopis jsem vytahovala z článku, kterej byl nehorázně dlouhej...tak když jsem si s tím dala tu práci, tak stojí za to si to přečíst...
John Ronald Reuel Tolkien
John Ronald Reuel Tolkien se narodil 3. ledna 1892 v jihoafrickém Bloemfontein, hlavním městě Oranžského svobodného státu a zemřel v Bournemouth v Anglii 2. Září 1973. Vyrůstal ve vísce Sarehole. Tolkien často tvrdil, že nejšťastnější roky jeho dětství byly právě ty v Sarehole. Dokonce se říká, že Sarehole byla předlohou pro Kraj, domov hobitů.
Roku 1900 začal Ronald chodit do školy Krále Edwarda, proto bylo pro rodinu nutné se přestěhovat blíže ke spoji do města. Po odchodu ze Sarehole žila rodina krátce na 214 Alcester Road, blízko vesnice Moseley. Kdysi to bývala požární stanice.
Ronald Tolkien se na chvíli usadil v Duchess Road, kde potkal a zamiloval se do Edith Brattové, která se později stala jeho ženou. Ale Tolkienovi bylo v té době jen 16 a jeho opatrovník Otec Morgan, když objevil jejich milostnou pletku při tajném výletu na kolech, se snažil ukončit jejich vztah. Ronald a jeho bratr nalezli nové bydliště na 4 Highfield Road a Ronald měl zakázáno vidět nebo mluvit s Edith do svých 21 let, ta byla přestěhována do Cheltenhamu. Zatímco Ronal byl v Oxfordu, Edith se stala snoubenkou Warwickshireského farmáře, ale později ho pustila k vodě, když Ronald dosáhnul 21 let v lednu 1913.
Druhého června 1916 , nově povolán k Lancashirským střelcům (Lancashiree Fusiliers), obdržel telegram přikazující mu nalodit se do Francie. Připojil se k britské armádě a ve Francii se zúčastnil bitvy u Somme jako druhý nadporučík. Nakonec byl propuštěn poté, co strávil většinu r. 1917 v nemocnici, protože trpěl "zákopovou horečkou" - během této doby začal psát Knihu ztracených pověstí (The Book of Lost Tales).
Jeho přítel byl C.S.Lewis, kterému pomáhal psát knížku Letopisy Narnie.
28. srpna odjel na návštěvu do Bournemouthu. 30. srpna byl s bolestmi převezen do nemocnice, kde zjistli krvácející žaludeční vřed. 1. září došlo k zanícení.
Tolkien zemřel 2. září 1973 na dovolené v Bournemouth. Byl zde pohřben se svou ženou na Wolvercote Cementary v severním Oxfordu. Na náhrobním kameni stojí:
EDITH MARY TOLKIEN
LUTHIEN
1889 - 1971
JOHN RONALD
REUEL TOLKIEN
BEREN
1892 - 1973
Asi nevíte o čem je řeč, ale Beren a Luthien je v Pánovi Prstenů něco jako Romeo a Julie. Luthien byla elfka a Beren člověk. Jednoho dne potkal Beren Luthien v lese a na první pohled se do ní zamiloval...♥

Amazing make-up

27. února 2008 v 21:53 | tess_tiramisu |  Image
Nedávno jsem narazila na tohle video na youtube a upe mě to uchvátilo. Tahle ženská tam těch videí má strašně moc a strašně se mi zalíbilo, jak precizně se dokáže nalíčit...prostě skládám pocty největší, protože tohle je fakt síla....upe krááásnýýý♥...týjo ta ženská to je dokonalost sama. Má nádherný vlasy, umí perfektně líčit a má upe hustě propíchaný ouška (což bohužel na tomhle videjku není vidět)...Je to vlastně shrnutí všech jejích možných výtvorů a teda...klobouk dolů (kdybych nějakej měla)....So enjoy it! :)

Johnny Depp

26. února 2008 v 18:58 | tess_tiramisu |  Herci/herečky
Johnny Depp je podle mě nejlepší herec současnosti. Kam se na něho hrabe vyšampónovanej Zac Efron nebo "sexy" Brad Pitt. Narozdíl od většiny těch rádoby herců opravdu hrát umí a to dokázal prakticky v každým filmu kde hrál :)
Jméno: John Christopher Depp
Datum narození: 9. června 1963
Zajímavosti: Má hvězdu na Hollywoodském chodníku slávy
Soukromý život: Je rozvedený a nyní žije s francouzskou herečkou a zpěvačkou Vanessou Paradis. Má dvě děti, dceru Lily-Rose Melody (nar. 1999) a syna Johna "Jacka" Christophera (nar. 2002). Dříve se věnoval také hudbě. Žije se svou rodinou střídavě ve Francii, v Los Angeles a na Bahamách.
Filmografie (výběr nejznámějších kousků):
 • Noční můra v Elm Street (1984)
 • Četa (1986)
 • Jump Street 21 (1987)
 • Střihoruký Edward (1990)
 • Arizona Dream (1993)
 • Ed Wood (1994)
 • Mrtvý muž (1995)
 • Bojovník (1997)
 • Ospalá díra (1999)
 • Čokoláda (2000)
 • Kokain (2001)
 • Piráti z Karibiku: Prokletí Černé perly (2003)
 • Hledání Země Nezemě (2004)
 • Tajemné okno (2004)
 • Karlík a továrna na čokoládu (2005)
 • Piráti z Karibiku: Truhla mrtvého muže (2006)
 • Piráti z Karibiku: Na konci světa (2007)
 • Sweeney Todd: Ďábelský holič z Fleet Street (2007)
 • Shantaram - natáčí se (2008)
A tady je "Johnny Depp song"...užijte si ho :)

Ou jééé...

23. února 2008 v 19:18 | Tess_tiramisu |  Fotky
no...tak tady sou lidi, kerejm jsem prý podobná....

Van Helsing

23. února 2008 v 15:39 | tess_tiramisu |  Movies
Tenhle film je dost podivnej. Není to ani srdeční záležitost, ani mě to nějak neuchvátilo, ale dívám se na něho ráda. V prvé řadě je to děsně překroucený. Základem, ze kterého tenhle film čerpal, je Drákula. Pokud jste někdo tuhle knížku četl, budete asi dost pohoršení nebo si řeknete, že větší blbost jste v životě neviděli. Už jenom kvůli tomu, že v Drákulovi byl Van Helsing asi padesátiletý doktor, kterej řeší všechno logicky a ve filmu Van Helsing z něho udělali asi čtyřicetiletého akčního hrdiny. Je tam ale pár zajímavejch věcí, který určitě stojí za povšimnutí. Zaprvé, pokud se na to někdy budete dívat, doporučuju originální verzi s titulkama, protože Drákula a jeho nevěsty mají úplně perfektní "neanglickej" přízvuk. Za druhé dost scén je natáčených v Praze, např. scéna "v Budapešti" je ve skutečnosti v Praze pod Karlákem. A za třetí takovou menší roli (ženská, která se vyspí s Carlem :-P) si zahrála česká herečka Dana Morávková, která má taky dost "neanglickej" přízvuk.
Stručně, je děj o tom, jak se Van Helsing vydal do Transylvánie, aby zabil Drákuly. Setkává se tam s Annou z rodu Valeriů, což je rod, kterej slíbil, že se bude snažit tak dlouho, dokud nezabíjí Drákuly. Pochopitelně se do Anny zamiluje. Společně bojují proti Drákulovi a nakonec se jim ho podaří zabít. Kupodivu tenhle příběh nemá romantickej happy end, protože Anna nakonec umře, ale to mně osobně vůbec nevadilo. :-)

Čokoláda

23. února 2008 v 15:32 | tess_tiramisu |  Movies
Během prázdnin jsem měla to štěstí, že se mě podařilo zhlídnout film Čokoláda a pochopitelně se s váma musím podělit o zážitky z tohohle filmíku :-P
Na zadní obálce DVDčka byl tenhle film popsaný takto: Když se do klidného francouzského města přistěhuje záhadná cizinka s malou dcerkou, nikdo si nedokáže představit, jaký vliv budou obě mít na jejich tradice. Otevře obchod s čokoládou, ale maloměšťácký starosta s tím nesouhlasí a dělá všechno proto, aby ho zavřela. Krásná a odvážná žena se setkává jenom s odmítáním. Ale její srdečná povaha a fantastická čokoláda dokáže vyhrát nad tradicí i předsudky.
Tohle je podle mě hodně zjednodušenej děj. Ve skutečnosti má tenhle film mnohem hlubší význam a popisování děje a pocitů, který z toho mám je dost složitý. Každopádně to určitě stojí za vidění, protože je tam vidět, jak si ty lidi získává. Lidi, kteří byli nepříjemní, nevrlí a podivínští se najednou mění, protože s pomocí čokolády s ní dokážou mluvit o svých problémech a ona se jim snaží pomoct. Převrátila takovýmto způsobem hodně životů naruby, ale rozhodně vždycky přispěla ke změně k lepšímu.
Film hodně působí na psychiku a popisování pocitů je fakt hodně složitý. Myslím něco podobnýho je film Amélie z Montmartru, kterej jsem neviděla, ale nikdo, kdo to viděl není schopen popsat, o čem to je. Všichni říkaj jenom to, že je to hodně zvláštní a je lepší se na to dívat sám. Nemůžu to posoudit, neviděla jsem to, ale až to zkouknu, tak se určitě pokusím dát vědět.
Pokud jde o Čokoládu, je to zvláštní, ale doporučuju se na to podívat. Dám vám tady drobnou ukázku na videu, abyste zhruba věděli, o co jde.

Emo

23. února 2008 v 15:23 | tess_tiramisu |  Moje myšlenky
Emo jako styl vzniklo někdy v průběhu osmdesátých let. Zkratka emo pochází ze slova emotional neboli emocionální. Podle mě nejde o nic novýho, je to prostě jenom slátanina několika stylů dohromady. Mezi ně bych určitě zařadila gothic, z toho sice v oblíkání neokopírovali vůbec nic, ale tady můžeme hledat kořeny projevování emocí a řezání. Další styly jsou punk a rock. U tohohle se není čemu divit, protože punk byl první styl, který se příčil tehdejším "učesaným" pravidlům. Od těhle dvou stylů převzali hudbu, když to tak přeberete, tak emo hudba není vlastně nic novýho. My chemical romance a podobný "emo" skupiny jsou vlastně skupiny punkrockový a pokud jde o screamo řev, kterej je charakteristickej především pro méně známý skupiny jako Funeral for a friend a který se v poslední době stávají taky komerčníma, tak řvali už lidi v pravěku.
Když rozeberu emo oblečení, tak kalhoty s obtáhlýma nohavicema nosili punkáči. Proužky, kostičky, hvězdičky a puntíky jsou vlastně to,co se nosilo už dlouho předtím a ještě dlouho bude po tom, co emo zanikne. Stejně tak čelenky ve vlasech. Podle mě jsou typickou k obuví pro emo kids jsou Convers kecky nebo takový ty "Vansový bačkůrky", skejtky se podle mě k emu nehodí a je to jenom takový drobný vykolejení z "emo pravidel". Celkově černá barva není taky nic novýho a prostě většinu věcí, který jsou pro emo charakteristický jsou okopírovaný z jinejch stylů.
Z celkového pohledu je emo něco, v čem hledají dnešní teenageři pochopení a styl, do kterého by se mohli zařadit. Já jim to rozhodně nezazlívám, protože já sama mám problémy se zařazením do některého konkrétního stylu. Prostě život teenagerů je hodně propojenej s emocema a to můžu sama potvrdit. V téhle době nás všichni dospělí dost serou a pořád se s nima hádáme. Z tohohle pohledu emo podporuju, ale nesnáším pozéry kteří si na emo jenom hrajou. Nepotřebujou v tom najít útěchu, ale potřebujou si připadat drsný. Pokud potkám na ulici nějakou dvanáctiletou holčičku, která si hraje na velkou emošku, tak je mi dost k smíchu. Zas na druhou stranu lidi, kteří si na to nehrajou mi připadaj prostě jako "v pohodě týpci". Prostě emo jo, ale jenom 100% a v malým množství…:-)

Comeback...konečně zpátky

23. února 2008 v 15:18 | tess_tiramisu |  Dear diary...
Ou jééé…tak sem se vám lidičky zase vrátila zpátky. Hory nic moc, takže jsem ráda, že jsem zase doma. Lyžování jsem si moc neužila páč bylo děsný teplo a sníh se prakticky rozpouštěl pod nohama :-)…Jak sem tam tak na tu lidi čumákovala, tak bych si ráda někdy vyzkoušela snowboard…Jediná pozitivní věc je, že jsem za ten týden napsala pár článků, hlavně do rubriky "Movies", páč sem tam večer neměla co dělat a pořád čuměla na filmy…dycky minimálně dva denně, ale filmů jsem sem dala jenom pár…prostě výběr těch, který stály za to…Pokud byste měli nějakej návrh na články, který bych sem měla dát, tak mi je piště do komentářů plsky, protože jaksi v poslední době nemám nápady…děkuji předem :-)

Odlétám do studených krajin

15. února 2008 v 21:24 | tess_tiramisu |  Dear diary...
No...drazí přátelé a kamarádi (tak dramatický to snad nebude...)...prostě zítra jedu na hory se svou "drahocennou" rodinkou...po pravdě řečeno se mi tam vůbec nechce. Sice jedu jenom do Krkonoš, ale při představě, jaká tam určitě bude zima....brrr. Letos se mi navíc nějak nechce prostě lyžovat. A když si představím, co všechno bych mohla dělat, kdyby naši odjeli a já zůstala doma...ou, radši nepředstavovat, jinak se asi zcvoknu. Prostě by to byla naprostá a totální svoboda, kterou prostě k životu potřebuju, jenom některý lidi to nejsou schopní pochopit....! Připadám si, jak kdybych se stěhovala, když si uvědomím, jak moc důležitý lidi tady nechávám a jak moc pro mě znamenají...Ale už to beru moc dramaticky, takže dost....zpátky k tématu...Pro vás to prostě znamená asi týden žádných článků...tak snad to nějak vydržíte a těch pár lidí, kteří sem chodí, mě neopustí. Budu na vás myslet...na některý obzvlášť...:-P
Pápinky a hojík...za týden jsem zpátky
vaše
Tessinka :-*

Karlík a továrna na čokoládu

14. února 2008 v 18:26 | tess_tiramisu |  Movies
Tak do tohohle filmu sem absolutně a totálně zaláskovaná :)...V hlavní roli Johnny Depp, kterej tam vypadá naprosto fantasticky...prostě perfekt filmík...:-P
Film je o Karlíkovi, který je z chudé rodiny a mají dost problémy s penězy. Jednoho dne majitel nedaleké továrny, Willy Wonka vyhlásí, že dal do pěti čokolád zlaté kupony. Kdo je najde bude mít speciální možnost - vstoupit do továrny. A jednoho výherců čeká překvapení navíc. Kupony jsou postupně nacházeny, dětmi ze samých bohatých rodin, ale poslední najde Karlík. Vydává se tedy s ostatními do té kouzelné továrny. Vidí tam spoustu divů, mezi nimi i Umpalumpy, kteří v továrně pracují. Willy Wonka hledá mezi dětmi svého nástupce, který zdědí továrnu. Podaří se některému z dětí získat Willyho srdce?
Tenhle filmík vřele doporučuju, protože v něm Johnny opravdu září, jako ostatně ve všech filmech:-P...Není to film jako všechny ostatní, ale má v sobě něco, čím si ho určitě oblíbíte...:)

Lepší jak fotoromán

12. února 2008 v 20:01 | tess_tiramisu |  Dear diary...
Předem se omlouvám, že v poslední době tady moc nedávám články, ale tak nějak na to nemám inspiraci...Ale zas na druhou stranu, až mě potom něco napadne, tak do určitě bude stát za to...:-D...Taky, teďka jsem v poslední době tak nějak pořád happy a vytlemená, ale depku (ve které píšu lepší články) bych rozhodně nepřivítala...jsem prostě spokojená tak jak to je. No, ale k věci...
Když sem dneska prolízala svoje obrázky ve složce a bádala nad tím, co bych vám sem mohla přidat, tak jsem si všimla toho, že některý obrázky vypadají, jak kdyby to byl (s trochou představivosti) příběh, kterej na sebe navazuje...pokud si představíte, že je tam celou dobu jedna holka a ten samej kluk...:)
A tak se zrodila láska, která trvá u bude trvat...dokud budou lidi, kteří dokážou milovat....:)

Giorgio Armani

11. února 2008 v 21:12 | tess_tiramisu |  Fashion designers
Giorgio se narodil 11.července 1934 v Piacenze v Itálii. Měl být lékařem, ale nechal toho, aby se mohl věnovat fotografování. Pracoval v obchodním domě jako nákupčí. Pracoval jako designér ve světoznámém módním domě Nino Cerruti. Po nějaké době odešel, aby si mohl v roce 1975 zařídit se svým partnerem Sergiem Galeottim značku Giorgio Armani S.p.A., kterou otevírali oblečením pro ženy. V jeho značce jsou zahrnuty Armani Exchange, Armani Jeans, Armani Casa, Armani Junior, Emporio Armani, Armani Collezioni, Giorgio Armani, Armani Privé a Armani Cosmetics. Je zanícený fanoušek Inter Milana, podle novin by mohl být i jeho prezidentem. Je také prezidentem basketbalového týmu Milan. Je znám pro svou stavbu sídla na Karibském ostrůvku Antigua. A jako první módní návrhář byl proti modelkám s BMI(body mass index) pod 18, poté co zemřela modelka Ana Carolina Reston na mentální anorexii. Je prvním návrhářem, který vysílá haute couture módní přehlídky na internetu.
Když se tak dívám na tu jeho fotku, tak to moc hezkej chlap není...i když za mlada klidně mohl být...každopádně valím oči nad tím, co dokázal...značku Armani na sobě totiž nemá jenom oblečení, ale i parfémy, brýle nebo třeba mobil...narozdíl od Vivienne nemá výstřední návrhy, každopádně patří mezi přední světový návrháře a toho si na něm cením.
Na ukázku tady mám pár jeho kousků.

Obrázky Puccy 2

9. února 2008 v 20:26 | tess_tiramisu
Rozšiřuju svou sbírku s obrázkama Puccy...tohle jsou upe speciální kousky, páč jsem je dostala od chocolate girl.

AFI

7. února 2008 v 20:03 | Tess_tiramisu |  životopisy zpěváků
Tak tohle je pro mě tak trochu srdeční záležitost a poznáním téhle skupiny jsem udělala první krok směrem k emu...nikdy jsem se k němu nedostala úplně, ale to mi nevadí. Pokud si představíš emo styl jako cestu, tak já jsem vždycky šlapala buď vedla ní nebo těsně po okraji, ale nikdy jsem na tu cestu nepoložila nohu...:)
AFI - čtyřčlenná punk - rocková skupina, byla vytvořena v roce 1991 Daveyem Havokem (zpěv), Markem Stopholesem (kytara), Vicem Chalkerem (basa) a Adamem Carsonem (bubny) v Kalifornii. Basista Vic ztratil o skupinu zájem a byl nahrazený Geoffem Kresgeem . Kresge opustil AFI a stal se součástí skupiny Tyger Army (nyní hraje pro Horrorpops ) a post převzal Hunter Burgan . Nakonec, kytarista Mark Stopholese byl nahrazený Jadem Pugetem, který jeden čas působil ve skupině Loose Change.
AFI funguje od roku 1991. Vznikla, když členové navštěvovali vysokou školu v Kalifornii. Adam Carson (bubny) a Davey Havok (zpěv) se poprvé seznámili na školním fotbale. Adam hrál na bratrovu bubnovou soupravu, Davey ( člen školního sboru) se dali do hromady s kytaristou Markem Stopholesem.Jejich první věcička byla EP's "Dork" (1993) - udělaná s pomocí Jadea Pugeta ze skupiny "Loose Change" (budoucí kytarista AFI).
Brzy se AFI rozpadla, když se členové skupiny přesunuli do různých vysokých škol. Třeba Kalifornská univerzita v Berkeley, kde Havok začal studovat angličtinu a psychologii. Originální basista Geoff Kresge se přesunul do New York kde začal hrát se skupinou "Blanks 77".


Nakonec se kluci se rozhodli vypadnout z univerzit a dát to zase dohromady. Začali hrát a věnovat se jen skupině. V letech 1993 a 1995 se uvolnili a nezávisle na sobě udělali vinyly EP's ("Behind the Times", "Eddie's PicnicAll Wet", "This is Berkeley, Not West Bay", "AFI/Heckle", and "Fly inthe Ointment"), a nakonec vydali album Answer That and Stay Fashionable.

Jejich druhé album, Very Proud of Ya , bylo vydáno v roce 1996 , načež se jejich basista Geoff Kresge rozhodl opustit skupinu pro osobní důvody. Basista, Hunter Burgan (The Force) zaskočil jako opora za Kresge na album Very Proud of Ya . Pomáhal dál AFI na albu Shut Your Mouth and Open Your Eyes al a stal se na čas členem skupiny

Po nahrávání EP v roce 1998, Mark opustil skupinu, a byl nahrazen kytaristou Jadem Pugetem (Redemption 87 and Loose Change) , skupina se dala dohromady, sladila se s novým zvukem a vydala nové album. Pak vydali Black Sails in the Sunset (Nitro 1999), All Hallow's EP (Nitro 1999), The Art of Drowning album (Nitro 2000), jejich originální tvrdá hudba byla dost podobná horror punky 80. let. Jejich další album, Sing the Sorrow bylo vydané v podstatně větším nahrávacím studiu DreamWorks v březnu 11, 2003. Toto album zobrazuje různé muzikální směry, a ztratil některé z prvků agresivního punku a zvuk předchozích alb.
Jejich sedmé album, Decemberunderground bylo vydané v květnu 2006 v UK a v červnu 06.2006 v US. Album ukázalo ještě větší změnu zvuku , s více rysy elektronických a jiných nových směrů.
A tady...the leaving song...naprosto úžásná, skvělá a uklidňující...:-P

Reportáž o emu na tv prima

6. února 2008 v 19:19 | tess_tiramisu |  Moje myšlenky
Tak prvně tady máte to video, abyste věděli, o co vůbec jde.
Já si nestěžuju, nedotklo se mě to ani nic podobnýho, jenom jsem si uvědomila, jak omezení dokážou dospělí být. Jenom tak pro jejich informaci, emo se takhle rozmohlo už asi před rokem a půl a oni se teď najednou tváří, jako kdyby objevili Ameriku. Další věc je: Pokud by se jim podařilo najít jenom jedinýho člověka, kterej se snaží dodržovat všechny ty pravidla, což asi nebude tak jednoduchý, tak je to 100% pozér, kterej si na emo jenom hraje. Podle mě jsou emo lidi tokoví, jako je Fíla (další video hnedka pod článkem). Normální puberťáci v řernejch hadrech, s patkou a očima podmalovanýma černou linkou. Doukážou se radovat ze života, kouří a pijou a je jim jedno, jestli tím porušujou "emo pravidla". Jenom tak mimochodem...ať seš emo nebo ne, každej občas chytne nějakou tu depku...nebo snad někdo tvrdí, že v životě depku neměl?!

Avril Lavigne

5. února 2008 v 18:56 | Tess_tiramisu |  životopisy zpěváků
Kanadská zpěvačka Avril Lavigne (celým jménem Avril Ramona Lavigne Whibley, nikoliv Avril Lavinge) se narodila 27. září 1984 v Belleville v Ontariu. Avril je ve znamení Panny. Její rodiče jsou francouzského původu, nicméně Avril francouzsky nemluví. Matka Judy o Avril říká, že jejího hudebního talentu si všimla, když byly Avril dva roky a zpívala s ní písně z kostela. Když bylo Avril 5 let, přestěhovala se s rodinou do města Napanee. Kanadský časopis "Canadian Business Magazine" ji v roce 2006 zařadil na sedmou příčku do žebříčku nejvlivnějších Kanaďanů v Hollywoodu.
Avril Lavigne vyhrála v roce 1998 talentovou soutěž a získala tak možnost zazpívat si s Shaniou Twain na jejím prvním velkém turné. Vystoupila na jejím koncertě v Ottawě a zazpívala píseň "What Made You Say That".
Svým obrovským talentem upoutala manažera Cliffa Fabriho, když zpívala coververze country písní v knihkupectví v Kingstone v Ontariu. Při vystoupení v Lennox Community Theatre si Avril všiml místní folkový zpěvák Steve Medd (příbuzný vlivného kanadského novináře, Bena Medda), který ji pozval, aby si s ním zazpívala v jeho písni "Touch the Sky" z alba Quinte Spirit, které vyšlo v roce 1999. Také si zazpívala v jeho písních "Temple of Life" a "Two Rivers" na jeho dalším albu z roku 2000, My Window to You.
Debutové album Avril Lavigne "Let Go" vyšlo v roce 2002. Po celém světě slavilo velký úspěch. Umístilo se na druhém místě ve Spojených Státech a na prvním místě v Austrálii, Kanadě a Velké Británii. To z ní v té době učinilo nejmladší sólovou umělkyni, která toto ve Velké Británii dokázala. V roce 2003 její rekord překonala mladičká Joss Stone.
Avril Lavigne byla jmenována nejlepším nováčkem na cenách MTV Video Music Awards 2002, vyhrála celkem čtyři ceny "Juno Awards 2003" (měla šest nominací) a cenu World Music Award za světově nejlépe prodávaného kanadského umělce a byla také nominována na 8 cen Grammy.
Kromě zpěvu se Avril věnuje také filmové kariéře. Svůj dabingový debut si odbyla v animovaném filmu Za plotem. Spolu s ní na něm pracovali William Shatner, Bruce Willis, Garry Shandling, Wanda Sykes, Nick Nolte a Steve Carell. Avril si také zahrála ve filmu The Flock. Další filmovou rolí bude postava ve filmu Fast Food Nation, který je založený na její oblíbené knížce.
Nějaký čas se o Avril říkalo, že je vegetariánka. To však sama popřela, neboť se ráda s chutí zakousne do hamburgeru :). Jejím oblíbeným jídlem je pizza s olivami, kterou však kvůli hlasivkám nejí moc často.
Stejně jako mnoho celebrit i obyčejných lidí, i Avril Lavigne se může pyšnit tetováním. Avril má vytetovanou hvězdu na levém zápěstí. Stejnou má i její kamarád a spolupracovník Ben Moody. Na konci roku 2004 si nechala na pravé zápěstí vytetovat malé růžové srdce s písmenem D - což má být první písmeno jejího manžela Derycka Whibleyho.
V únoru 2004 začala Avril chodit s Deryckem Whibleym, frontmanem neopunkové skupiny Sum 41. 27. června 2005 se zasnoubili. Deryck požádal Avril o ruku při výletu do Benátek. Vzali se v sobotu 15. července 2006 v kalifornském pobřežním městě Montecito. Ceremoniál začal v 5 hodin odpoledne a trval 20 minut. Avril na sobě měla šaty od návrhářky Very Wang a Deryck oblek od Huga Bosse. Svatby se zúčastnilo asi 110 hostů. Jako jejich svatební píseň si zvolili "Iris" od skupiny Goo Goo Dolls.
Tenhle článek jsem nepsala, ale stahovala z jedné stránky...zdroj máte tady.
Jinak já mám Avril moc ráda, protože její písničky se mi dooost líbí a v oblíkání je to pro mě velkej vzor. Podle mě jediná nepovedená písnička byla Girlfriend, jinak se mi od ní líbí prakticky všechno. Tady jsou nějáký klipy na pokoukání:
My happy ending...tady má moooc hezkou sukýnku...:)
A Hot...taky jiná než ty ostatní, ale rozhodně má něco do sebe.

Anděl

4. února 2008 v 21:05 | tess_tiramisu |  Vlastní tvorba
Život ztrácí smysl, jak sen se rozplývá,
pozemská špína na bílých křídlech ulpívá.
Zpomaluje se ti dech, s vírem stoupá vzhůru,
taky víra, porazit tu noční můru.
Ležíš na kamenném dláždění, zpod křídel krev vytéká,
cesta k smrti dlouhá nikdy není, slza skrápějící tvář čerň ti roztéká.
Písek v hodinách tvých se děsivě sype,
nehet naposledy v prachu rýpe.
Andělsky bílá křídla šedá jsou,
už navždy špinavě sivá zůstanou.

Scene girls

2. února 2008 v 19:41 | tess_tiramisu |  Scene kids
Tak z těchhle holčin jako fakt nemůžu...takový krásný...prostě dokonalost sama...líbí se mi na nich hadry, vlasy, doplňky...prostě všechno...:-P