Checkni můj >>BAZÁREK<<...najdeš tam stylový oblečení a doplňky za přijatelnou cenu (emo, scene a další)

the Lord of the rings

27. ledna 2008 v 13:55 | tess_tiramisu |  Movies
Tak, tohle je podle mě ten nejlepší film v dějinách fantasy. Celou trilogii jsem viděla snad stopadesátkrát a pokaždé jsem byla uchvácena dokonalostí toho filmu. Ano, jsou tam chyby, ale to můj obdiv nesnižuje. Navíc je to všechno doplněný naprosto uchvacující hudbou a ve filmu hraje spousta úžasných herců jako Elijah Wood, Liv Tyler, Viggo Mortensen, Orlando Bloom a spousta dalších.
Pro ty, kteří neví, o co jde, pochybuju, že jste o tomhle filmu aspoň neslyšeli, to přiblížím:
Trilogie vypráví o Středozemi, kdysi, před dávnými lety zaplavila tuto zem temnota a všechny národy bojovaly za svobodu, lidé, elfové, trpaslící a další. Nakonec, když Isildur usekl Temnému pánovi Sauronovi prst i s mocným Prstenem, zavládl konečně ve Středozemi mír. Který ale nebyl věčný...Prsten se na nějakou dobu ztratil, po dobu snad pěti set let ho totiž vlastnil Glum. Ale, co když se zas Prsten najde? Do Středozemě se začala vracet nejistota a strach. Je sestavena speciální družina, která má dopravit Prsten do Mordoru, aby ho v puklinách hory Orodruiny zničila. Pokud by jejich poslání selhalo, zaplavila by zem druhá temnota a všichni by byli ztraceni. Družina se rozpadne...Dokáže někdo splnit poslání a zachránit Středozem? Za jakou cenu?
Prostě strhující velkofilm pro všechny příznivce fantasy a dobrodružných filmů. Určitě všem doporučuju, stojí to za to.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 LucY-SB LucY-SB | Web | 11. července 2008 v 23:17 | Reagovat

Pán prstenů je dobrej film.. ale pořád se tam válčí..:(.. Nejvíc se mi na něm líbí hlášky Gimlyho..:D..A jak se ře s Legolasem.:D:D..TO je uplně nej:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama