Checkni můj >>BAZÁREK<<...najdeš tam stylový oblečení a doplňky za přijatelnou cenu (emo, scene a další)

Leden 2008

Citáty, které jsou od srdce

31. ledna 2008 v 21:24 | tess_tiramisu |  Básničky, citáty a povídky-cizí tvorba
Kouzlo první lásky je v tom, že nevěříme, že jednou skončí.
Lásku nepoznáš v okamžiku, kdy najdeš dokonalého člověka, ale ve chvíli, kdy ho jako takového začneš vidět.
Milovat někoho znamená být jediným, kdo hledí na zázrak, jenž je pro ostatní neviditelný.
Dělat si starosti, neodstraní těžkosti zítřka, ale připraví o krásu dnešek.
Neplač pro zapadající slunce, protože přes slzy neuvidíš krásu hvězd.
Zamilovaní zavírají při líbání oči, protože chtějí vidět srdcem.
O tom, kdo bez řečí pomůže v nouzi a nemlčí před tebou o tvých chybách, můžeš mluvit jako o příteli.
Člověk nemůže najít věčný život, může si však zachovat věčné jméno.
Dospělost je doba, kdy pochopíš, že nehezcí, nehrdinští, nevýjimeční lidé, jsou lidé, jako ty.
Neopouštěj toho, koho miluješ, pro toho, kdo se ti líbí, protože ten, kdo se ti líbí, tě opustí pro toho, koho miluje.
Chování je zrcadlo, v němž každý ukazuje svůj obraz.
Jsme všichni listy na jednom stromě, žádný se nepodobá druhým, jeden je smutný, druhý nikoliv a přece jsou všechny stejně důležité pro celek.
Bez přátel není štěstí a bez neštěstí nepoznáme přátele.
Smích a úsměv jsou brány, kudy se dá do člověka propašovat mnoho dobrého.
Zajímám se o budoucnost, protože v ní hodlám strávit zbytek svého života.
Rozum a fantazie jsou naše křídla, jde jen o to, chtít se naučit létat.

Mad world

30. ledna 2008 v 21:53 | tess_tiramisu |  Dear diary...
Tak dneska vám tady moc pozitivních věcí nenapíšu...celej den celkem v pohodě...ale večer depka. Možná mi pomůže, když se z toho vypíšu...mám pocit, že ztácím někoho, kdo je pro mě strašně důležitej. Že i kdybych bojovala sebevíc, tak je to prohraný...Nejsem žadná bezmozkoidní (na tenhle výraz si vyhrazuje autorský práva chocolate girl) a prsatá modelka...Jsem to já a vypadá to, že už to tak zůstane. Nejsem žádná mrcha a nikoho nechci do ničeho nutit...Cítím, že vedle mě někdo chybí, někdo kdo by mě objal a já bych se v jeho náručí cítila naprosto v bezpečí...chci milovat a být milovaná. Věřím, že jednou ten někdo přijde...snad...Bude to za rok, za dva...za deset...nebo vůbec? To nedokáže určit nikdo z nás. Znám se...cítím se prázdná a přitom ve mně hoří něco, co mě spaluje...a taky vím, že to přejde...nevím, za jak dlouho, ale přejde to...všechno chce svůj čas. A já budu čekat a snít a doufat, že ten Někdo jednoho dne přijde a já se konečně budu cítit šťastná....
Prostě moje pocity...když sem aspoň část dostala ze sebe, tak se mi trošku ulevilo...Věřím, že jednou se nade mnou osud slituje...Víckrát bych to, co jsem napsala už asi vyjádřit nedokázala, ale je to můj názor na věc a já jsem ráda, že jsem to dokázala poskládat do doufám pochopitelné formy...

scared

28. ledna 2008 v 21:19 | tess_tiramisu |  Dear diary...
Takže...chystám se na drobnější změnu image...jednak wlásky...pudou na ohnivě červenou a pak pierc do nosu...pokud na to budu mít dost odvahy. Naší totiž o tom nechcou ani slyšet a tak jsem se rozhodla, že se pokusím ten nos píchnout sama...bojim, bojim...tákže...asi v pátek vlasy...a týden potom pierc...pak dám vědět, jak to dopadlo....Držte prosím palečky...páč v poslední době pochybuju, esi jsem toho schopná. Na jednu stranu už bych ten nos nejradši propíchla, ale nemám ještě koupenou nosovku...a pak jsou chvíle, kdy o tom piercu dost pochybuju...no uvidíme....:-)

Fotky Audrey Kitching

27. ledna 2008 v 19:34 | tess_tiramisu |  Scene queens
Na Audrey se mi nejvíc líbí ty její růžový vlasy...taky bych chtěla takový, ale to bych si ty svoje musela prvně odbarvit...:-(...Je to kadeřnice, což já skoro taky...no, myslím, že tak žhavý to nebude...:-P...A pak se mi nelíbí její pierc, když už septum, tak takový ty dvě kuličky a ne kroužek...A tím moje kritika končí, protože pak se na ní už nic vytknout nedá...

Fotky Hanny Beth

27. ledna 2008 v 18:20 | tess_tiramisu |  Scene queens
Tááákže Hanna Beth, moje nejoblíbenější a podle mě nejhezčí scene queen...hnedka obhájím proč. Většina lidí má nejraši Audrey...jo, je hezká, ale jenom když je namalovaná, zatímco Hanna je hezká i bez make-upu, což cením mnohem víc. Pokud se mnou nesouhlasíte, tak prosím o vaše názory v komentářích.

perfect dream

27. ledna 2008 v 18:05 | tess_tiramisu
A tady je blog jedné děsně fajné holčiny....opět gothic a moc a mooooc povídek...takže komu se chce upe čistě náhodou číst, tak má příležitost....vřele doporučuju...www.perfect-dream.blog.cz

cloud world

27. ledna 2008 v 18:00 | tess_tiramisu
No, tak tady mám odkaz na jeden blogísek. Určitě se vám bude líbit, pokud vás zajímá harry potter, gothic, van helsing a čtení povídek...je to prostě jinak zaměřený než ten můj blogís a pokud se vám tady nelíbilo, tak běžte tam....:-P....www.cloud-world1.blog.cz

bubliny...my boyfriend

27. ledna 2008 v 17:53 | Tess_tiramisu |  Hudba
No...tak z tohohle videa v poslední době upe nemůžu...a ta písnička taky, taková krutě střelená...je to podstatně jinačí, než to , co poslouchám normálně, ale nevadí...prostě totální hudební úúúlet...:-)

the Lord of the rings

27. ledna 2008 v 13:55 | tess_tiramisu |  Movies
Tak, tohle je podle mě ten nejlepší film v dějinách fantasy. Celou trilogii jsem viděla snad stopadesátkrát a pokaždé jsem byla uchvácena dokonalostí toho filmu. Ano, jsou tam chyby, ale to můj obdiv nesnižuje. Navíc je to všechno doplněný naprosto uchvacující hudbou a ve filmu hraje spousta úžasných herců jako Elijah Wood, Liv Tyler, Viggo Mortensen, Orlando Bloom a spousta dalších.
Pro ty, kteří neví, o co jde, pochybuju, že jste o tomhle filmu aspoň neslyšeli, to přiblížím:
Trilogie vypráví o Středozemi, kdysi, před dávnými lety zaplavila tuto zem temnota a všechny národy bojovaly za svobodu, lidé, elfové, trpaslící a další. Nakonec, když Isildur usekl Temnému pánovi Sauronovi prst i s mocným Prstenem, zavládl konečně ve Středozemi mír. Který ale nebyl věčný...Prsten se na nějakou dobu ztratil, po dobu snad pěti set let ho totiž vlastnil Glum. Ale, co když se zas Prsten najde? Do Středozemě se začala vracet nejistota a strach. Je sestavena speciální družina, která má dopravit Prsten do Mordoru, aby ho v puklinách hory Orodruiny zničila. Pokud by jejich poslání selhalo, zaplavila by zem druhá temnota a všichni by byli ztraceni. Družina se rozpadne...Dokáže někdo splnit poslání a zachránit Středozem? Za jakou cenu?
Prostě strhující velkofilm pro všechny příznivce fantasy a dobrodružných filmů. Určitě všem doporučuju, stojí to za to.

Vivienne Westwoodová

27. ledna 2008 v 13:22 | tess_tiramisu |  Fashion designers
Za svobodna se jmenovala Vivienne Isabel Swire. Narodila se v roce 1941 v Glossopu v Anglii. V současné době patří mezi nejdůležitější světové návrháře. Její styl je hodně osobitý a extravagantní.
Jak se Vivienne stala královnou punku: Punk, jako vlna odporu proti komerci se vynořil v polovině 70. let v Anglii i USA a od té doby prošel mnoha podobami. Stále žije a žít bude - dokud budou mladí revolvovat proti starším. Vivienne Westwood si se svým přítelem a manažerem skupiny Sex pistols otevřela v roce 1972 v Londýně butik se jménem Too fast to live, Too young to die (Příliš rychlí na život, Příliš mladí na smrt). Prodávali koženou módu s mnoha zipy, řetězy a kovovými hroty, trika s hesly a pornografickými obrázky - zkrátka všechno, co rebelovalo proti tehdejšímu učesanému stylu. Když je první vlna punkové módy znudila, přejmenovali obchod na Sex a začali prodávat gumové a kožené modely, jako stvořené pro fetišisty. Vivienne navrhla ve stejném sado maso stylu i kostými pro skupinu The New York Dolls. Punková móda se ale doopravdy zrodila, až když v roce 1976 vystoupili v modelech od Vivienne Westwood dnes už legendární Sex pistols. Od té doby kraluje tahle výstřední dáma v provokativní módě, která má ve znaku potrhané látky, roztřepené okraje, kožené kalhoty, spínací špendlíky a řetězy.
1962 - se provdala za Dereka Westwooda a nastoupila jako učitelka na londýnskou základní školu. Za rok se jí narodil syn Ben a za další dva roky se rozvedla. Zamilovala se do osmnáctiletého Malcolma Edwardse (známého jako McLaren), se kterým měla syna Josepha Corre. Až do roku 1971 stále učila a moc ji to bavilo.
1971 - otevřela s Malcolmem svůj první obchod na 430 King's road. Butik často měnil jména (Let it rock, Sex, Too fast to live Too young to die, Seditionaries), ale náplň zůstává - punk. Dnes je na stejné adrese butik World's End, kde se prodává Viviennina kolekce Aglomania.
1981 - uspořádala první módní přehlídku - pirátskou kolekci. Za tři roky se přestěhovala do Itálie, kde se spojila se značkou Giorgio Armani.
1987 - Vivienne navrhla první korzet jako součást vnějšího oděvu.
1989-1991 - vyučovala módu na vídeňské akademii užitých umění, zároveň dává dohromady první kolekci Cut and Slash.
1992 - dostala od královny Řád britského impéria za služby módnímu průmyslu. Už dvakrát byla zvolena britskou návrhářkou roku.
2003 - spojila se s výrobcem porcelánu, značkou Wedgewood, a uvedla na trh sadu čajových servisů ve svém designu.
2004-2005 - byla otevřena první retrospektivní výstava Vivienniných kolekcí, ve Victoria and Albert Museum v Londýně a v australské národní galerii.
Pár Vivienniných hlášek:
Kdo nosí nápadné šaty, má mnohem lepší život. Móda je pro mě chůze na napnutém laně, riskuji pád do směšnosti, ale můžu hodně dokázat.
Nekupujte si pořád nové oblečení, přestaňte se jím zahlcovat. Počkejte a rozmyslete se, až si pak jednou něco koupíte, bude to stát za to.


Obrázky s Puccou

25. ledna 2008 v 22:42 | tess_tiramisu

Obrázky hello kitty

25. ledna 2008 v 22:38 | tess_tiramisu

chocolategirl

25. ledna 2008 v 22:31 | tess_tiramisu
Takže, tady je odkaz na jeden moc pěknej blogísek, kterej určitě stojí za podívání. Krásnej, kráásnej, krááásnej...už to nebudu rozvádět, prostě tam mrkněte....www.chocolategirl.blog.cz

O scene stylu

25. ledna 2008 v 22:08 | tess_tiramisu |  Scene style
Takže obecně:
Scene je v oblíkání dost podobný emu, ale nezáleží tady na hudbě a scene kids poslouchají třeba i hip hop. Jsou to veselí lidé a něco jako depky vůbec neřeší, což je snad největší rozdíl mezi scene a emem.
Nosí stejně jako emo kalhoty s cigaretovým střihem nohavic. Trička s veselým potiskem jako je hello kitty, gloomy bear, mráčky, roboti etc. pokud na sobě mají scene girls sukně, tak ty bývají zpravidla hodně krátký, protože scene kids jsou hubení, někdy až anorektičtí lidé, kteří se nemají za co stydět.
Vlasy si dělají tak, že spodní jsou upe rovný a vršek má co největší objem a rozcuch. Vlasy bývají buď černý, úplně blonďatý nebo nosí v hlavě upe děsně crazy barvičky jako růžová, modrá, zelená nebo taky všechno dohromady. Vlasový doplňky jsou různý: od čelenek s mašličkou, různých dětských sponek až po korunky. U vlasů prostě platí, čím ulítlejší, tím lepší :).
Make-up hodně záleží na vlastních nápadech. Základem bývá černá linka, většinou v kombinaci s černým očním stínem, ale se nebojte ani barviček. U dost lidí jsem viděla tzv. kočičí pohled, prostě uděláte černou linkou u vnějšího koutku oka takouvou špičku...určitě víte, co tím myslím.
Co se bot týče, tak nejčastějc nosí kotníkový Conversky, bačkůrky nebo baleríny. V tomhle je taky rozdíl, že emo nosí i skejtky, zatímco scene ne.
Pak bižuterie: Na krku nosí dost často hodně různých přívěsků, jako například s hello kitty nebo výrazný korále, nejsou prostě žádní troškaři :). To stejný platí i u náramků a prstýnků - čím větší, tím lepší.
Abyste viděli, jak taková scene girl vypadá, tak tady máte fotečku.

můj blogís

25. ledna 2008 v 21:44 | tess_tiramisu |  Dear diary...
No, tak je tady pololetí...dohánění známek na poslední chvílu...nejhorší výzo za celejch devět let...ale snad pořád ještě vyznamenání.
A zakládání blogu taky nějaký ty nervy stojí...sice jsem teprve v základech, ale slibuju, že se to v nejbližší době zlepší...
Doufám, že nezklamu budu mít na blogu to, co se vám bude líbit.
Moooc moc zdravím...pápinky...objevte se za nějakej čas a snad to bude vypadat líp.

cože?dieta?

24. ledna 2008 v 18:36 | tess_tiramisu |  Moje myšlenky
Dnešní trend požaduje hubenou postavu. Všude na vás čumí reklamy na hubnoucí prášky, náplasti apod. Podle mě je hubnutí naprostá blbost.
Rozhodně bych vás chtěla od hubnutí odradit...nestojí to za to a dopadá to asi takhle.
Ty holky si to prvně neuvědomujou a pořád se cítí děsně tlustý, mají potřebu hubnout a to je špatně. Další věc, která už je méně známá: anorektičkám je pořád zima, jsou zesláblé, loupe se jim kůže a vypadávají vlasy.
Takže si to s dietama rozhodně rozmyslete.
Prostě absolutely propadlý břicho.
Dfm, že si to nikdo nevezmete jako thinspiration a pudete se hned napapkat...:-)